امروز شنبه  ۳۱ فروردين ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

کدام مستندها به مرحله داوری جشنواره جام‎جم راه یافتند؟

مشاهده ۲۳۹
۱۳۹۷/۱۱/۰۶- ۱۴:۱۴

کدام مستندها به مرحله داوری جشنواره جام‎جم راه یافتند؟

آثار رسیده به کمیسیون تخصصی مستند برای داوری در پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام‎جم مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند یکی از بخش‌های مهم سیماست که در چند سال اخیر حرکت رو به رشدی داشته است و فیلم‌سازان این عرصه توانسته‌اند در مقایسه با فیلم‌سازان داستانی، حرفی برای گفتن داشته باشند. در پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم، هیئت انتخاب هر شبکه، سه مستند شاخص پخش شده خود را از شهریور سال گذشته تا دی ماه امسال، به این کمیسیون معرفی کرده است تا با تلاش هیئت داوران بازبینی شوند.

اسامی آثار رسیده به تفکیک شبکه‌های سیما به شریح ذیل است:

شبکه یک

1- «خشت بهشت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامین فارقی 2- «روزی روزگاری ترامپ» به کارگردانی محسن حاج کریمی و تهیه‌کنندگی محسن مقصودی 3- «ایرانگرد» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جواد قارایی

شبکه دو

1- «غوغای بی هیاهو» به کارگردانی حسین فاطمیان و تهیه‌کنندگی مهدی بابایی 2- «دست آفریده‌ها» به تهیه‌کنندگی داود سماواتی یار 3- «از لاک جیغ تا خدا» به کارگردانی و تهیه‎کنندگی‌هاشم تفکری بافقی

شبکه سه

1- «داماد بوسنی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی‌هادی نعمت الهی 2- «زندگی زیر پوست من» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهزاد نورانی پور 3- «معجزه انقلاب» به کارگردانی سید حسین موسوی و تهیه‌کنندگی سعید خابخش

شبکه چهار

1- «مشاهیر ایران» به کارگردانی امیرحسین مجتهدی و تهیه‌کنندگی حمید مجتهدی 2- «عتبات کلمات» به کارگردانی مهدی زنگنه و تهیه‌کنندگی سجاد نوروزی 3- «راویان عشق» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‎کنندگی ناهید دل آگاه

شبکه پنج

1- «اربعین تا اربعین» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ایمان گودرزی 2- «لژیونر» به کارگردانی مهدی مؤذنیان و تهیه‌کنندگی پیمان یوسفی 3- «خشت خصم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی مژدهی فر

شبکه آموزش

1- «دانشگاه انقلاب» به کارگردانی احسان مرادی و تهیه‌کنندگی‌هادی خدادی 2- «نان و نمک» به کارگردانی احسان مرادی و تهیه‌کنندگی‌هادی خدادی 3- «من می توانم» به کارگردانی حامد زارعی پور و تهیه‌کنندگی حمیدرضا علیزاده

شبکه قرآن

1- «حدیث بندگی» به تهیه‌کنندگی علی مهام 2- «عقیق» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرهاد خانه استادی 3- «سعادتمندان» به تهیه‌کنندگی امید ملکوتی

شبکه افق

1- «هند دوستان» به کارگردانی عباس سوزن و تهیه‌کنندگی محسن صادقی 2- «رؤیای خلافت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن اسلام زاده 3- «نبرد پاسیله(قصر قند)» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید مجتبی خیام الحسینی

شبکه جام‏‎جم

1- «مردمان لب رود» به کارگردانی و تهیه‎کنندگی حافظ صفری 2- «مسیر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرهاد مختاری 3- «رود نی» به کارگردانی و تهیه‎کنندگی حسین نظری

شبکه امید

1- «مگه میشه» به کارگردانی محمد سعید غدیریان و تهیه‌کنندگی علی عبدالعلی 2- «بفرمایید روضه» به کارگردانی فرشاد امام وردی و تهیه‌کنندگی مصطفی رمضانخانی 3- «افطاری ساده» به تهیه‌کنندگی امیر سینا سلیمی

شبکه سلامت

1- «گپ گشت» به کارگردانی علیرضا پور یوسف و تهیه‌کنندگی علیرضا سلطانی 2- «بزرگراه زندگی» به کارگردانی سید محمد میرکانی و تهیه‌کنندگی محمد زین العابدینی 3- «دیوار محکم مهربانی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا حیدری

شبکه ورزش

1- «با مربیان» به کارگردانی رامین راستاد و تهیه‌کنندگی مجتبی پور بخش 2- «کوه آهن» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی دالایی 3- «قد قامت عشق» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا عظیمی

شبکه مستند

1- «پارسین» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی منیری حمزه کلایی 2- «ده برادر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن علیدادی 3- «چین دامن البرز» به کارگردانی و تهیه‎کنندگی مجید گل عبد

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما