تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۰۳      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


سیامک شایقی میهمان سینما دو می شود

کد خبر : 75202 تعداد بازدید : 238 تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲   ساعت خبر : ۱۵:۳۳

هفتمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 23 دی، با نگاهی به آثار سینمایی سیامک شایقی؛ فیلم ساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در قاب ملاقات نیز این برنامه میزبان رضا کیانیان خواهد بود.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در اين برنامه سيامك شايقي؛ فيلمساز، جواد طوسي؛ منتقد سينمايي و محمد خزاعي؛ مجري- كارشناس برنامه در كنار محمد مهدي لبيبي؛ جامعه شناس حاضر مي شوند تا درخصوص ساخته هاي فيلم ساز حاضر، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

همچنين رضا كيانيان؛ بازيگر سينما، تئاتر و تلويزيون به همراه سعيد شهرام؛ آهنگساز مهمان بخش «قاب ملاقات» اين برنامه خواهند بود تا شكل گيري بحث هايي كه براي علاقه مندان به سينما قابل توجه خواهد بود را رقم زنند.

«سينما دو» هر هفته ميزبان يك كارگردان مطرح سينماي ايران و يك بازيگر به همراه يك كارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است كه پيرامون يكي از آثار اجتماعي كارگردان مدعو در حضور علاقه مندان و دانشجويان سينما و تئاتر كشور به بحث و تبادل نظر مي پردازند. گزارش هاي موضوعي و مردمي، قاب ملاقات؛ گفت و گو با بازيگران و يكي از اعضاي اصناف سينماي ايران، گزارشِ فيلم و ... از جمله بخش هاي در نظر گرفته شده براي اين برنامه است. برنامه «سينما دو» به تهيه كنندگي عباس يداللهي و كارگرداني حميدرضا معدنچي در گروه نهادهاي اجتماعي شبكه دو تهيه شده و از عوامل آن مي توان به نويسندگان برنامه؛ زهرا غزنويان و حامد جليلوند، طراح دكور؛ مجيد مير فخرايي، موسيقي متن؛ بهزاد عبدي و مديرتوليد و مجري طرح؛ پيمانه طهماسبي اشاره كرد.


۱۳۹۵/۱۰/۲۲
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir